Usługi

W ramach walidacji technologii w warunkach operacyjnych
oferujemy innowacyjne usługi mechanicznego mycia budowli i budynków wielkogabarytowych.

Mycie wież elektrowni wiatrowych

Awarie przekładni elektrowni wiatrowych to najczęstsza przyczyna powstawania zabrudzeń wież elektrowni wiatrowych. Tego typu awarie wiążą się często z nieestetycznymi wyciekami oleju przekładniowego lub rozgrzanego smaru zaciekającego na wieżę lub łopaty.

W ramach naszych usług oferujemy ręczne i mechaniczne mycie powierzchni wież elektrowni wiatrowych przy wykorzystaniu innowacyjnej zrobotyzowanej platformy naszego autorstwa.

Skontaktuj się z nami  by dowiedzieć się więcej.

Mycie elewacji budynków komercyjnych

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w myciu elewacji najwyższych budynków w Europie. Z powodzeniem wdrażamy innowacje w wysokowydajnym myciu budynków. Dysponujemy zapleczem sprzętowym pozwalającym na mycie wysokociśnieniowe wodą demineralizowaną, mycie maszynowe dużych powierzchni elewacji oraz wykwalifikowany zespół alpinistów przemysłowych.

Skontaktuj się z nami i sprawdź cenę mycia elewacji swojej nieruchomości.

Inspekcje i mycie kominów oraz chłodni kominowych

Oferujemy usługi ręcznego i mechanicznego mycia kominów i chłodni kominowych. Autorska technologia wykrywania krzywizny powierzchni pozwoliła nam osiągnąć funkcjonalność automatycznego mycia wypukłych powierzchni kominów i innych tego typu budowli. Szerokości pracy zrobotyzowanej platformy na poziomie 3000mm wyposażonej w wysuwany moduł myjący dopasowujący się do krzywizny powierzchni sprawia że mycie dużych powierzchni kominów jest o wiele bardziej wydajne i bezpieczne.
Technologia pozwala także na dokonywanie wszelkich pomiarów inspekcyjnych dzięki możliwości instalacji na platformie dodatkowych urządzeń pomiarowych i systemu wizyjnego.

Skontaktuj się z nami 

Odkurzanie konstrukcji i instalacji podsufitowych

Wykonujemy kompleksowe usługi odkurzania ścian, sufitów, instalacji i konstrukcji podsufitowych w magazynach i halach produkcyjnych. Nasza oferta obejmuje profesjonalne czyszczenie powierzchni przy użyciu najnowocześniejszcych technologii i sprzętu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wyszkolonemu personelowi zapewniamy efektywne usługi odkurzania na wysokości przy zastosowaniu podnośników koszowych oraz metodą alpinistyczną. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z naszych usług odkurzania na najwyższym poziomie. 

Skontaktuj się z nami.

Scroll to Top